Poznate lepotice pokazale svoje pravo lice

One se ne stide svojih godina i nedostataka: Poznate lepotice ovako izgledaju u danima izolacije! (FOTO)

S obzirom da nas je poslednjih nedelja korona virus naterao da sedimo kod kuće, malo ko se uopšte trudi da se doteruje i šminka za boravak u izolaciji. I u svetu bogatih i slavnih je slična situacija. Poznate lepotice se proteklih dana javljaju iz svoja četiri zida potpuno prirodne, bez trunke šminke, pozivajući fanove na društvenim mrežama da ostanu kod kuće

Star look 10.04.2020. - 11:24h Autor: Stil/Tportal.hr
Helen Miren, Foto: Profimedia

Iako smo većinu njih navikli da gledamo na glamuroznim događajima, crvenom tepihu ili naslovnim stranama časopisa, slavne lepotice pokazale su da smo u ovim tmurnim vremenima svi jednaki, od krvi i mesa. Iza tone šminke i svetla reflektora kriju se sasvim obične žene koje se u svoja četiri zida ponašaju isto kao i svi mi.

 

I one jedva čekaju da stignu kući, izađu iz haljina, izuju štikle, navuku pidžamu, skinu šminku i puste kožu da diše, a protekli dani su kao stvoreni za to. Neke dane provode na suncu u svom dvorištu, neke na udobnom kauču, a neke u šetnji prirodom, ali sve do jedne pokazale su svojim pratiteljima da im šminka nije potrebna da bi izgledale i osećale se lepo.

 

Pogledajte koje se sve poznate lepotice se ne stide da se pojave na društvenim mrežama bez trunke šminke.

 

Helen Miren

 

 

Bar Rafaeli

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post workout 🏋🏼‍♀️ wearing @hoodiesil

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

 

Dženuari Džons

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Puppy smooches helping me through tuendsday 😫

A post shared by January Jones (@januaryjones) on

Ivanka Tramp

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We’ll never stop fighting for America’s small business owners! 🇺🇸

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Kejt Hadson

 

Zoe Saldana

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mondaymotivation smile, be kind to yourself. It’s only Monday.

A post shared by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

Aleksa Čang

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Since all we can do is pretend I thought I’d dress as a mime.

A post shared by Alexa Chung (@alexachung) on

Dru Barimor

 

Maraja Keri

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Starting 327 with a new song 🎙💖 #stayhome

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Gvinet Paltrou

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WFH with some moral support 💚

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Šeron Stoun

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pillow talk 💋🙋🏼‍♀️

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Hejli Biber

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

 

Pratite Stil magazin na facebook:
https://www.facebook.com/Stil.kurir.rs