prirodno lepe

One su svetski poznate dame koje imaju preko 50 i dele još jednu zajedničku stvar: Nikada nisu išle pod nož zarad lepote! (FOTO)

Ovih 14 dama se ne boje starenja i odbijaju da idu pod nož zarad mlađeg, ali ne nužno i lepšeg izgleda.

Celebrities 12.02.2019. - 17:52h Autor: Stil
Foto: Profimedia

I te kako smo navikli da poznate dame u svetu "idu pod nož" kako bi izgledale mlađe i lepše. Ali čak i među svim tim poznatim ličnostima postoje i one koje se ne boje starenja, prihvataju ga i odbijaju da se podrgnu estetskim zahvatima. o

 

Izabela Roselini

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Isabella Rossellini (@isabellarossellini) on

U jednom od svojih intervjua, glumica je naglasila da nikada ne bi radila kozmetičke zahvate. A evo i njenog recepta za mladolikost: miks organske hrane i dobra krema za lice

 

Šeron Stoun

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Šeron Stoun vežba 4-5 puta nedeljno i kupuje kreme za lice u drogerijama. U jednom intervjuu je izjavila da nikad nije imala plastične operacije. 

 

Bruk Šilds 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brooke Shields (@brookeshields) on

Bivši model i glumica priznaje da je jednom prilikom isprobala botoks, ali da joj se nije svideo rezultat. U svakom slučaju, ona ne želi da se obrati plastičnom hirurgu jer se plaši da bi mogla da izgleda kao Džoker. 

 

Selma Hajek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Glumica je u brojnim intervjuima naglasila da nikada nije išla pod nož.

 

Džodi Foster

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jodie Foster Fanpage (@jodiefosterworld) on

Džodi Foster smatra da moderno društvo nameće ženama da se transformišu u nešto što nisu zarad modnih standarda. Glumica je izričito protiv plastične hirugije i ne boji se svojih bora

 

Endi Mekdauel 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andie Macdowell (@andiemacdowell) on

Endi Mekdauel je sigurna u to da joj nije potreban ni botoks ni zatezanje lica. Ona jednostavno brine o svojoj koži i vodi zdrav način života

 

Ema Tomson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Thompson FANPAGE (@emmathompson138) on

Poznata glumica je zajedno sa Kejt Vinslet i Rejčel Vajs osnovala Britansku Ligu protiv plastičnih operacija. Ema smatra da su injekcije botoksa čisto ludilo i ne preporučuje ih nikome. 

 

Sigurni Viver

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sigourney Weaver 󾓦 (@official_sigourneyweaver) on

Glumica je nedavno izjavila da joj se starenje dopada i da nema ničeg odvratnog kada se radi o borama.

 

Hale Beri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Glumica tvrdi da se nikad nije podvrgnula plastičnoj hirurgiji. Ona je ipak veliki obožavalac sporta: na njenom Instagram profilu deli fotografije na kojima trenira. 

 

Mišel Obama

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on

Bivša prva dama Amerike takođe nije imala nikakve hirurške intervencije. Međutim, ona dodaje da je njena životna parola "Nikad ne reci nikad"

 

Sindi Kraford

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Bivši top model vodi računa o svojoj koži i redovno vežba. Sindi obožava kremu za sunčanje, maske za lice i proizvode koji neguju i vlaže kožu. 

 

Džulijen Mur

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julianne Moore (@juliannemoore) on

Džulijen Mur navodi da uopšte ne mari za starenje. Glumica praktikuje jogu i voli kardio vežbe. 

 

Meril Strip

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meryl Streep (@merylstreep) on

Meril Strip je oduvek bila otvoreni protivnik plastične hirurgije. Njen izgled dokazuje da su žene kao vino: sve lepše i bolje sa godinama!

 

Žulijet Binoš

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Juliette Binoche (@juliettebinoche) on

Ova francuska glumica često ističe da botoks i implanti u grudima nisu potrebni i savetuje da se pije dosta vode. 

 

(Stil.kurir.rs)

Pratite Stil magazin na facebook:
https://www.facebook.com/Stil.kurir.rs