Obavezno pogledajte

Telo u obliku peščanog sata: One su ubedljivo najlepše žene u istoriji! (FOTO)

Sofija Loren, Brižit Bardo, Dženifer Lopez...
Star look 11.08.2017. - 13:55h Autor: Stil
Foto: Profimedia

Najlepša ženska figura je sigurno ona u obliku peščanog sata.

 

Obline sa svim tipično ženskim mestima poput grudi, struka, bokova. Struk je uzan dok su ramena, grudi i bokovi u sličnoj srazmeri. Tako građene žene, imaju jače noge, a čak se za današnje poimanje smatra da imaju i neki kilogram viška.

 

Nekada je policija spasavala od najezde muškaraca: Slavna lepotica napunila 90 godina! (FOTO)

Mi mislimo da izgledaju prelepo, ženstveno i zavodljivo.

 

Pogledajte najlepše žene rođene sa ovakvom figurom:

 

Beti Pejdž

 

A post shared by Bettie Page (@bettiepage) on Jul 14, 2017 at 10:25am PDT

 

Džejn Mejnsfild

 

Merilin Monro

 

A post shared by Marilyn Monroe (@marilynmonroe) on Jul 25, 2017 at 10:07am PDT

 

Ursula Andres

 

Kim Novak

 

Elizabet Tejlor

 

A post shared by Elizabeth Taylor (@elizabethtaylor) on Oct 28, 2015 at 9:58am PDT

 

Rakel Velč

 

A post shared by Raquel Welch (@therealraquelwelch) on Nov 24, 2015 at 2:24pm PST

 

Sofija Loren

 

A post shared by SOPHIA LOREN (@sophialorenfoto) on Mar 9, 2017 at 7:47pm PST

 

Brižit Bardo

 

Anita Ekberg

 

A post shared by Anita Ekberg (@anita.ekberg) on Nov 25, 2015 at 7:48pm PST

 

Dita Von Tiz

 

A post shared by Dita Von Teese (@ditavonteese) on Jun 16, 2017 at 1:52pm PDT

 

Bijonse

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on May 2, 2016 at 5:17pm PDT

 

Skarlet Johanson

 

Dženifer Lopez

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jul 24, 2017 at 7:32am PDT

 

Niki Minaž

 

A post shared by Nicky Minaj (@nickyminajofficial_) on May 8, 2017 at 1:45pm PDT

 

Sofia Vergara

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Apr 16, 2017 at 3:05pm PDT

 

Kristina Hendriks

 

Selma Hajek

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on May 21, 2017 at 10:21am PDT

 

Kim Kardašijan

 

Mariška Hargitej otvoreno o gubitku majke Džejn Mensfild: 50 godina od smrti popularne starlete

 

Iscenirano samoubistvo: Poslednji snimak Merilin Monro ugledao svetlost dana! (VIDEO)

 

Pratite Stil magazin na facebook:
https://www.facebook.com/Stil.kurir.rs