Vojvotkinja od Kembridža ostavila je svoje elegantne štikle kod kuće, obula ravne duboke čizme i pravac u posetu kadetima kraljevske vazduhoplovne snage, blizu Peterburga.

Vidno nasmejana i raspoložena, Kejt Midlton je i ovoga puta obavila svoju kraljevsku dužnost bez greške. Učestvovala je u vežbi skakanja sa mladim kadetima, kao deo njihovog timbildinga.

Iako samo navikli da je viđamo u elegantnim kompletima, haljinama i šeširima kakve nose samo princeze, Kejt nas je iznenadila svojim sportskim duhom i atletskom figurom.

Zavodnica Kejt Midlton: Zbog ove seksi haljine je vojvotkinja bila u centru pažnje! (FOTO)

kejt-midlton.jpg
Foto: Profimedia

U uskim farmericama i crvenom sakou savršenog kroja, mlada majka dvoje dece izgleda tinejdžerka. Na vitkoj liniji mnoge žene bi joj pozavidele!

Kejt je imala privilegiju i da isproba isti model letelice u kojoj je princ Vilijam, njen suprug, još 2008. kada je imao samo 25 godina učio da leti, piše Daily Mail.

Vojvotkinji Kejt je uspelo: Anti-dijeta koja skida 2 konfekcijska broja!

kejt-midlton.jpg
Foto: Profimedia

Kejt Midlton bila je u poseti kadetima kraljevske vazduhoplovne snage