MILICA MANDIĆ DONELA PRVO ZLATO SRBIJI U TOKIJU: Ispisala sportsku istoriju za kraj karijere!

Prvo zlato za Srbiju u Tokiju

Vesti
Autor:

Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić ponovo je postala olimpijska šampionka!

Milica je u finalu olimpijskog turnira u kategoriji 67+ kilograma savladala sjajnu Dabin Li iz Južne Koreje (10:7) i osvojila zlatnu medalju na OI u Tokiju.

Milica Mandić

Olimpijska šampionka iz Londona 2012. godine ispisala je istoriju srpskog sporta, pošto je postala jedini sportista sa dva osvojena zlata na Olimpijskim igrama.

Srbija je do sada osvojila tri medalje u Tokiju. Nakon srebra koje je osvojio strelac Damir Mikec i bronzetekvondiskinje Tijane Bogdanović, Milica je donela i najsjajnije odličje u riznicu srpskog olimpijskog tima.