Pevačica Šer navodno planira da se uda za svog dečka Aleksandra Edvardsa uoči svog 80. rođendana u maju.
Pevačica (79) je navodno spremna da ide do oltara i uda se za Aleksandra (39), nakon tri godine veze. Šer, koja se pre toga udavala dva puta, ne mari za razliku od 40 godina i spremna je da se obaveže na vernost dok ih smrt ne rastavi.
Rođendan kao savršeno vreme
Izvor blizak zvezdi rekao je za "Miror": "Odlučila je da ide do oltara sa njim otprilike u vreme njenog jubilarnog rođendana u maju. Ona vidi svoju predstojeću proslavu povodom 80. rođendana kao savršeno vreme da ona i Aleksandar "zapečate vezu". Šer ne mari za njihovu razliku u godinama i oboje su spremni da se obavežu jedno drugom."
Pevačica je nedavno pričala o tome koliko je zaljubljena u Aleksandra u emisiji "CBS Mornings" sa Gejl King.
Rekla je: "Znate, ostarite, ali vaš duh je mlađi. Jednostavno ga volim. Mislim da je prelep i da je zaista talentovan."
Upitana o napadima na internetu zbog njihove razlike u godinama, rekla je: "Oni ne žive moj život. Niko ne zna šta se dešava između nas. Mi se jednostavno ludo zabavljamo."
Šer je takođe podelila da uživa u provođenju vremena sa Aleksandrovim šestogodišnjim sinom Slašom, koga ima sa bivšom devojkom Amber Rouz. Izvođačica je opisala dečaka kao "pametnog, smešnog" i "oduševljavajućeg".
"Govorila sam: "Bože, daj mi jedno malo dete i muškarca", otkrila je Gejl, pre nego što je rekla da je dobila "tačno" ono što je tražila.
Tokom protekle tri godine, njih dvoje su redovno uživali u glamuroznim izlascima, jer oboje vole modu i druženje.
Aleksandar živi sa Šer u njenoj vili u Malibuu, izgrađenoj u stilu italijanske renesanse, koja ima 1.200 kvadratnih metara.
U svojim memoarima, Šer detaljno opisuje kakav je bio njen brak sa pokojnim Sonijem Bonom, navodeći da ju je on povremeno "fizički zlostavljao" i da je u jednom trenutku "ozbiljno razmišljala" da ga ubije. Napisala je da se osećala zarobljeno u braku od 1969. do 1975. godine, iz kojeg je dobila sina Čaza Bona, prenosi "Dejli mejl".
Bivši supružnici su postali slavni šezdesetih godina nastupajući kao pop duet Soni i Šer, a nastavili su da glume u istoimenom varijeteu sedamdesetih.
Šer se udala za Grega Olmana 30. juna 1975. godine, četiri dana nakon što je njen razvod od Sonija bio finalizovan. Zahtev za okončanje prvog braka podnela je u februaru 1974. godine. Ona i njen drugi suprug, koji je preminuo 2017. u 69. godini, dobili su sina Elajdžu Blua 1976. godine.
Elajdža se tokom života borio sa zavisnošću, a tokom leta je muzičar (49) otpušten iz bolnice nakon predoziranja.
Samo je mlađi mogu zadovoljiti
Šer je u razgovoru sa Dženifer Hadson u njenoj emisiji,objasnila zašto je privlače mlađi muškarci, što uključuje naravno njenog dečka Aleksandra. Kako tvrdi, stariji je ne mogu zadovoljiti kao što to mogu mlađi muškarci.
"Pa, muškarci mojih godina su pomrli, ali ranije su se uvek bojali da priđu. A mlađi muškarci, njih su odgajale žene poput mene, pa su odvažniji i mogu me zadovoljiti u krevetu", priznala je pevačica.
Kako su se upoznali Šer i Aleksandar
Šer je Aleksandra Edvardsa upoznala na Nedelji mode u Parizu u septembru 2022. godine.
"Rekla sam prijateljicama da se nikako ne zaljubljuju u mlađe muškarce, prestare smo. Ta teorija je pala u vodu", rekla je Šer kroz smeh.
Zbog kritika što je pevačica u vezi sa 40 godina mlađim muškarcem, Šer je na mreži Iks napisala: "Zar nemate pametnija posla?! Dozvolite mi da objasnim. Je** mi se za vaše mišljenje", piše "Njujork post".
