poznati proslavili božić

Praznično veselje: Zavirite u domove Dženifer Lopez, Džesike Albe, porodice Bekam! (FOTO)

Iako su se mnogi odlučili da proslave Božić na putovanju, po mogućnosti u egzotične krajeve, većina je ipak ostala u svojim domovima u krugu porodice.

Vip priča 26.12.2017. - 21:02h Autor: gloria.hr
Džesika Alba sa porodicom, Foto: Profimedia

Najveselije je bilo u domu pevačice Gven Stefani, koja je svom najmlađem sinu Apolu odlučila da pripremi pravo iznenađenje za Božić. S braćom Kingstonom i Zumom morao je da protrči kroz ukrasni papir postavljen između dva zida kako bi došao do poklona - mini verzije automobila.

 

Kao iz časopisa: 10 poteza uz koje će vaša veštačka jelka oživeti! (FOTO)

 

Bogatašicu Tamaru Eklston Rutland je, pak, razveselila mlađa sestra Petra koja je ispred njenog  doma  u Los Anđelesu dovezla kamion snega kako bi mogla da se sanka sa svojom ćerkicom Sofijom. Slično je bilo i ispred kuće pevačice Maraje Keri. Osim što je padao sneg, američku pevačicu posetili su Deda Mraz i irvasi - na oduševljenje njenih mališana.

 

Glumica Džesika Alba podelila je poslednju Božićnu čestitku kao četvoročlana porodica, dok je britanski pevač Robi Viliams pozirao go ispred Božićne jelke.

 

U nastavku pogledajte delić Božićne atmosfere koji su na Instagramu podelile svetske zvezde!

 

Novogodišnja jelka Jelene Karleuše: Gomila ukrasa, prizor kao iz bajke! (FOTO)

 

Predsednik i prva dama SAD-a Donald i Melanija Tramp

Bivši fudbaler Dejvid Bekam

 

Објава коју дели David Beckham (@davidbeckham) дана

Pevačica Gven Stefani

 

Објава коју дели Gwen Stefani (@gwenstefani) дана

Manekenka Džidži Hadid

 

Објава коју дели YOLANDA (@yolanda.hadid) дана

Glumica Džesika Alba

 

Објава коју дели Jessica Alba (@jessicaalba) дана

Manekenka Adrijana Lima

 

Објава коју дели Adriana Lima (@adrianalima) дана

Manekenka Žizel Bundšen

 

Објава коју дели Gisele Bündchen (@gisele) дана

Muzičar Džon Ledžend i manekenka Kristi Tajgen

 

Објава коју дели chrissy teigen (@chrissyteigen) дана

Pevač Džastin Timberlejk

Manekenka Kaja Gerber

 

Објава коју дели Kaia (@kaiagerber) дана

Tamara Eklston Rutlend

Pevačica Maraja Keri

 

Објава коју дели Mariah Carey (@mariahcarey) дана

Muzičar Robi Vilijams

 

Објава коју дели Robbie Williams (@robbiewilliams) дана

Pevačica Dženifer Lopez

 

Објава коју дели Jennifer Lopez (@jlo) дана

Glumac Vil Smit

 

Објава коју дели Will Smith (@willsmith) дана

Fudbaler Kristijano Ronaldo

 

Објава коју дели Cristiano Ronaldo (@cristiano) дана

Glumica Riz Viterspun

 

Pratite Stil magazin na facebook:
https://www.facebook.com/Stil.kurir.rs