Ovih dana na televiziji ponovo se prikazuje kultna jugoslovenska serija "Bolji život", koja iako je reprizirana više desetina puta, i dalje ima odličan odziv kod publike.
Pored glavnih likova, porodice Popadić koju čine Emilija (Svetlana Bojković), Dragiša - Giga Moravac (Marko Nikolić), Aleksandar (Boris Komnenić), Violeta (Lidija Vukićević) i Slobodan - Boba (Dragan Bjelogrlić), gledaoci su uživali u avanturama i borbi za bolji život sporednih glumaca.
Jedna od njih je i Koviljka Stanković, poznatija i kao Koka, lepa, mlada devojka dugog i britkog jezika.
Brutalno iskrena i naizgled bez emocija, Koka se zaljubljuje u Aleksandra i ostaje trudna, ali zbog niza okolnosti ne udaje se za njega, vć postaje samohrana majka.
Njen lik oživela je dramska umetnica Jelica Sretenović, a borbu jedne majke u društvu koje sa prekorom gleda na vanbračnu decu, iznela je prefektno.
Vrckasta jezičara osvojila je srca čitave nacije 1987. godine, pre tačno 30 godina kada je emitovana prva epizoda.
Danas, Jelica je i dalje veoma aktivna u svetu glume, snima pretežno televizijske serije i igra u pozorištu, ali na lepu Koku danas i dalje podseća.
Njeno lice se s godinama promenilo, ali je Jelica u svojoj 62. godini veoma mladolika. Osmeh i oči isti su kao davne 1987. godine, iako se figura popunila i promenila.