PevačicaSvetlana Ceca Ražnatović otputovala je na Tajland, kako bi se odmorila i prikupila energiju za predstojeće poslovne obaveze.
Ona boravi u mestu Koh Samui, a sudeći po fotografijama koje je objavila na društvenoj mreži Instagram, pevačica je očarana ovom turističkom destinacijom.
Foto: Instagram
Ceca se pohvalila obožavaocima kako uživa na pesku, okružena prelepim detaljima, koji podsećaju na svetleće lotosove cvetove, a fotografiju je opisala kao čaroliju na obali okeana.
Pevačica nije propustila ni da se pohvali hotelom u kom je odsela, prikazavši pogled na prelepu baštu sa bazenom.
Foto: Instagram
Ona boravi u mestu Koh Samui, a sudeći po fotografijama koje je objavila na društvenoj mreži Instagram, pevačica je očarana ovom turističkom destinacijom
Budi deo Stil zajednice.