Želite da pojedete nešto zdravo i dobro za organizam? Zašto ne biste isprobali omiljenu salatu Džesike Albe u kojoj uživaju i njena deca? Reč je o salati koja može da se jede kao prilog jelima ili zaseban obrok.
Veći deo salate čini narendana šargarepa koja je bogata beta-karotenom koji se u telu pretvara u vitamin A i pomažu u regeneraciji kože pružajući zaštitu od sunčevih zraka.

Tu je i avokado koji predstavlja zdravi izvor belančevina i masnoća koji zasićuju organizam, podstiču rad metabolizma i sagorevanje masnih naslaga.

U ovaj moćni miks dodajte i čeri paradajz koji je odličan izvor antioksidanta likopena koji poboljšava izvor zdravih masnoća koji podstiču rad metabolizma i sagorevanje masnih jastučića.
Sastojci za omiljenu salatu Džesike Albe: 2-3 narendane šargarepe, 1 avokado, šaka čeri paradajza, limunov sok, maslinovo ulje
Priprema: Narendajte šargarepe, čeri paradajz isecite na polovine, a avokado naseckajte na komadiće. Sve zajedno pomešajte i začinite limunovim sokom i maslinovim uljem. Prijatno!
U videu pogledajte kako Džesika pravi svoju omiljenu salatu: