Preko 10.000 navijača sjatili se na ulice Denvera da proslavi titulu u NBA ligi, a glavna zvezda svakako je bio naš Nikola Jokić koji je na paradu poveo i ćerku Ognjenu.
Košarkaš je prisutne pozdravljao sa tri prsta, vidno raspoložen i nasmejan.
Veliku pažnju privkla je i Ognjena koja je stajala uz svog tatu. U jednom momentu Nikola je raznežio sve navijače kada je zaustavio sve samo da namesti ćerki mašnicu u kosi.
Zanimljivo je kako su Natalija i Nikola izabrali ime za svoju ćerku. Naime, oni su veliki ljubitelji Đorđa Balaševića i njegove muzike, pa ga često i citiraju. Veruje se da su ćerki dali ime po stihovima njegove pesme "Ognjena":
"...Sve ima svoje... I vatra i led
U kap se spoje... I čemer i med
Sve ima svoje... Vrlina i greh
Tuge postoje da bi prizvale smeh..."
Ognjena je staroslovensko ime koje vodi poreklo od reči "ogаnj" što znači i "plamen, vatren".
Ovo ime se nekada davalo deci, jer se verovalo da će ime štiti bebu od "zlih duhova". Mada pored ovakvog tate, maloj Ognjeni ništa ne može da fali.
Nikola Jokić bio je glavna zvezda na ulicama Denvera tokom proslave titule u NBA ligi, a uz njega bila je i njegova ćerkica Ognjena koja je privukla veliku pažnju