Pogledajte

Najlepši modeli obuće za jesen i zimu: Cipele i čizme za svaki dan! (FOTO)

Jedno je sigurno - prevrnuta koža, blok štikla i kristali dominiraju
Moda 23.08.2017. - 15:07h Autor: Stil
Foto: Profimedia, Instagram / Barnabyjackvintage

Ako se ičemu toliko radujemo sa dolaskom jeseni, onda su to svakako novi modeli obuće za sezonu žutog lišća, lepih mantila i kišobrana.

 

Uskoro se opraštamo od sandala, papuča i cipela sa otvorenim prstima, spremne za kožu, udobne mokasine, zatvorene cipele sa potpeticom i udobne čizme.

 

Velike modne kuće već su očarale ponudom za jesen / zimu 2017, a mi vam donosimo neke od najlepših!

 

Obuća koja nikad neće izaći iz mode: Svaka žena treba da nabavi 9 kultnih modela! (FOTO)

 

Jedno je sigurno - prevrnuta koža, blok štikla i kristali dominiraju!

 

Pogledajte:

 

A post shared by KARL LAGERFELD (@karllagerfeld) on May 2, 2017 at 8:02am PDT

 

A post shared by KARL LAGERFELD (@karllagerfeld) on Mar 13, 2017 at 3:30am PDT

 

A post shared by Jimmy Choo (@jimmychoo) on Aug 19, 2017 at 3:57am PDT

 

A post shared by Jimmy Choo (@jimmychoo) on Aug 20, 2017 at 3:53am PDT

 

A post shared by Jimmy Choo (@jimmychoo) on Jul 15, 2017 at 3:53am PDT

 

A post shared by Manolo Blahnik (@manoloblahnikhq) on Jul 28, 2017 at 7:18am PDT

 

A post shared by Valentino (@maisonvalentino) on Aug 21, 2017 at 1:19am PDT

 

A post shared by Miu Miu (@miumiu) on Aug 13, 2017 at 1:05am PDT

 

A post shared by Dolce & Gabbana (@dolcegabbana) on Aug 18, 2017 at 3:54am PDT

 

A post shared by ALEXANDER WANG (@alexanderwangny) on Jul 24, 2017 at 5:58am PDT

 

A post shared by ALEXANDER WANG (@alexanderwangny) on Jul 14, 2017 at 7:59am PDT

 

A post shared by Gianvito Rossi (@gianvitorossi) on Aug 21, 2017 at 9:02am PDT

 

A post shared by Proenza Schouler (@proenzaschouler) on Aug 14, 2017 at 10:50am PDT

 

A post shared by Prada (@prada) on Aug 17, 2017 at 8:41am PDT

 

A post shared by Stuart Weitzman (@stuartweitzman) on Aug 12, 2017 at 7:13am PDT

 

A post shared by Stuart Weitzman (@stuartweitzman) on Aug 8, 2017 at 8:24am PDT

 

A post shared by Stuart Weitzman (@stuartweitzman) on Jul 30, 2017 at 8:39am PDT

 

A post shared by Imogen Leaver (@imogenleaver) on Aug 21, 2017 at 3:21am PDT

 

A post shared by Abi (@rosetintedlenses_) on Aug 22, 2017 at 1:12pm PDT

 

A post shared by Kurt Geiger (@kurtgeiger) on Aug 21, 2017 at 12:44pm PDT

 

Pratite Stil magazin na facebook:
https://www.facebook.com/Stil.kurir.rs

Razmena sadržaja

Inicijalizacija u toku...