Skromnost je vrlina koja krasi mnoge, ali do srži ulepšava Mašu Memedović. Ćerka Jovana Memedovića poznata je po tome što letuje u Srbiji, sa slavnim ocem radi i promoviše našu lepu zemlju i prirodu.

Međutim, u žižu interesovanja došla je kada je nekoliko puta pokazala na društvenim mrežama kako pronalazi savršenu odeću u radnjama polovne robe.

sava-centar-03092024-0683.jpg
Foto: ATA Images

Tako je bilo i ovaj put kada je na crveni tepih povodom otvaranja Sava Centra došla u pratnji oca, dok je obukla haljinu koju je kupila u radnjama polovne robe u Njujorku.

"Možda izgleda kao vintidž spavaćica ali košta samo 1200 dinara," rekla je Maša koja se za svečanost pripremala šminkajući se sama.

Sa savršenom belom haljinom, diskretnom šminkom i frizurom Maša je ipak zasenila prisutne.

Kako vam se čini njeno izdanje?

Maša Memedović, ćerka novinara Jovana Memedovića prošetala je ocem po crvenom tephu prilikom otvaranja Sava Centra