Li Kvang-ho vlasnik je popularnog kafića u Južnoj Koreji, a 2011. godine svojoj ponudi dodao je nešto neobično - tri ovce. Njegovi gosti bili su oduševljeni, a posao je cvetao. Međutim, 2015. posebno je unosna Kvang-hou, jer je godina ovce.
Kvang-ho u svom kafiću, osim kafe i kolača, sada prodaje još i razne suvenire vezane za ovce i omogućava svim gostima da upoznajunjegove ljubimce.
"Planirali smo da idemo na ranč ovaca, ali daleko je. Čim smo čuli za kafić Nature, odmah smo došli kako bismo videli ovce u Seulu", kaže 21-godišnja Li Hieon-ji.
Njegov originalni kafić posećuju turisti iz celog sveta, što vlasnika izuzetno zbunjuje, jer mu nije jasno kako su čuli za njegove ovce.
Inače, kafići sa životinjskom temom oduvek su bili popularni. U Južnoj Koreji postoje kafići sa psima, mačkama, a u Japanu čak i sa sovama.
Sve je teže izdvojiti se iz mnogobrojne ponude kafića, a ovaj vlasnik iz Južne Koreje pronašao je efikasno rešenje
Budi deo Stil zajednice.