Emili Blant je sijala na Filmskom festivalu u Veneciji dok je promovisala novi akcioni film "The Smashing Machine" u kojem igra suprugu Don Stejplsa, kojeg igra Dvejn Džonson

Obučena u božanstvenu plavu haljinu, Emili je delovala sveže i srećno, a mnogi su primetili da je opet vratila svoju prirodno smeđu boju kose. Naime, pre samo par meseci Emili je morala da se prvo ofarba u crveno, a potom u plavu za potrebe nastavka filma "Đavo nosi Pradu."

Ova neverovatno talentovana glumica, godinama je na sceni, ali nekako uvek ostaje u senci drugih kolega. Ali kao da je ova godina godina Emili Blant, jer smo tek sad primetili njenu neverovatnu harizumu. 

A možda je bilo potrebno da uđe u petu deceniju života da zablista kao nikad do sada. 

Pogledajte samo kako je izgledala u Veneciji:

Emili Blant zasijala na Filmskom festivalu u Veneciji Foto: Stefano RELLANDINI / AFP / Profimedia

Ljubavna priča od koje zastaje dah

Na sjaj i raskoš Emili Blant svakako utiče dugogodišnji brak sa glumcem Džonom Krasinskim sa kojim ima dve ćerke: Hejzel i Vajolet. 

Pre upoznavanja svog sadašnjeg partnera, Emili se tri godine zabavljala sa pevačemMajkom Bubleom.

Džon Krasinski upoznao je izabranicu svog srca davne 2008. godine, a par se verio samo godinu dana kasnije. Venčali su se na jezeru Komo, 2010. godine u kući Džordž Klunija.

emili-blant.jpg
Džon Krasinski je pričao da mu je nekoliko puta Džordž Kluni nudio kuću za svadbu, ali da je on stalno mislio da se glumac šali Foto: Nina Westervelt for SAG Awards / Shutterstock Editorial / Profimedia

"On je promenio moj život. Podrška koju mi pruža čini me nepobedivom. Iza mene je kad su dobri dani u pitanju i ispred mene kada dođu oni loši. On je sve", kroz osmeh je pričala glumica.

A glumac je opisao njihov brak kao "dobitak na lutriji".

"Ljudi danas daju otkaz na poslu, razvode se, odustaju od školovanja, sve se tako brzo prekida. Ja verujem u istrajnost, to me pokreće.

Jako me je teško impresionirati, ništa me više ne šokira i ne verujem u rivalstvo između kolega. Privatna sam osoba, i verujem da je to karta za sreću", naglasila je Emili jednom prilikom.

emili-blant3.jpg
Emili je veoma uspešna glumica, dok je Džon Krasinski s druge strane neametljivo i tiho postao sam vrh holivudske scene Foto: George Pimentel for SAG Awards / Shutterstock Editorial / Profimedia

Kada je njen suprug proglašen za najseksepilnijeg muškarca, Emili je uradila tapete od njegovih slika i oblepila ih po spavaćoj sobi. 

Mnogi kažu da je njen i uspeh njenog supruga u stvari rezultat njihove jake veze i toga što jednostanvo jedno drugo čine srećnim i podržavaju se međusobno.

U našoj galeriji pogledajte njihove zajedničke fotografije: 

Ljubavna bajka Emili Blant Foto: Matt Petit for SAG Awards / Shutterstock Editorial / Profimedia, David Fisher for SAG Awards / Shutterstock Editorial / Profimedia, George Pimentel for SAG Awards / Shutterstock Editorial / Profimedia