Reper Drejk (38) oglasio se putem Instagram storija i priznao da je tokom proteklog meseca izgubio 8 miliona dolara na kocki, piše "Dejli mejl".

"Moram da podelim i onu drugu stranu kockanja... Gubici su trenutno stvarno ludi... Nadam se da ću vam uskoro moći pokazati neki veliki dobitak, jer izgleda da sam jedini koji nikada nije video "Max", dok ga ostali dobiju barem jednom nedeljno", napisao je muzičar.

profimedia-1009203548.jpg
Foto: ZUMA Press Wire / Shutterstock Editorial / Profimedia

Drejk je otkrio svoje planove za klađenje uoči šeste utakmice NBA finala, koja se u četvrtak igra između Indijana Pejsersa i Oklahoma Siti Tandera. Oklahoma Siti Tander deli samo jedna pobeda od osvajanja NBA titule.

Drejk veruje da će Tander postati šampion, pa je na njih stavio dve opklade u ukupnoj vrednosti od 800.000 dolara. Jedna od njih, ulog od 200.000 dolara sa potencijalnim dobitkom od 712.000, odnosi se na to da će Tander pobediti Pejserse razlikom od 6 do 10 poena.

profimedia-0982929392.jpg
Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Takođe je odigrao i čistu opkladu na pobedu Tandera, bez obzira na razliku. Za tu opkladu uložio je 600.000 dolara kako bi potencijalno osvojio 222.000, budući da je Tander favorit u predstojećoj utakmici.

Drejk nije jedina poznata ličnost sklona klađenju: televizijska zvezda Kim Zolcijak, glumac Ben Aflek, kao i pokojni legendarni komičar Norm Mekdonald, takođe su bili poznati po toj navici. Drejk godinama kocka, ali i godinama ga prati loša sreća, toliko da je postao sinonim za "kletvu", jer su mnogi timovi koje je javno podržavao završavali porazima.

01:51:40
STARS SPECIJAL EP55 Izvor: Kurir TV