Naši omiljeni glumci dali su sve od sebe da zablistaju na večerašnjoj dodeli Oskara.

Po prvi put u poslednjih 80 godina, ceremonija Oskara biće značajno skraćena.

Obožavaoci su ogorčeni jer nominovane pesme za najbolju originalnu numeru neće biti izvedene uživo, što znači da umetnici poput Selene Gomez i Eltona Džona neće stati na binu.

profimedia0004287415.jpg
Foto: Profimedia

Ipak, ljubitelji muzike mogu da odahnu jer će članovi glumačke postave mjuzikla Wicked, Sintija Erivo i Arijana Grande, prirediti spektakularan nastup.

Prvo se pojavila obučena kao meduza, a sad kažu, glumi luster: "Omiljena slatkica zaprepastila me bolno mršavom pojavom" Foto: Credit: George Pimentel / Shutterstock Editorial / Profimedia

Na Instagramu se piše da je Arijana Grande šokirala sve svojom izuzetno mršavom pojavom. Pre nekoliko dana pojavila se u haljini koja je podsećala na meduzu, a sada izgleda poput lustera.

Arijana Grande izgledala je eterično u svojoj strukturalnoj haljini.

Na najvećoj noći u Holivudu, pristižu polako poznate zvezde širom sveta