Sandra Nilson, švedska manekenka i bivša partnerka italijanskog dizajnera Roberta Kavalija, povukla se iz javnog života nakon njegove smrti u aprilu 2024. godine. Par je bio zajedno više od 15 godina i ima zajedničkog sina, Đorđa, koji je rođen u martu 2023. godine. Sandra je bila uz Kavalija tokom njegovih problema sa zdravljem i poslednjih dana života, često se pojavljujući uz njega na društvenim mrežama i u javnosti.
Nakon njegove smrti, Sandra je prisustvovala njegovoj sahrani u Firenci, gde je nosila njihovog sina u naručju. Od tada, povukla se iz medijskog života i nije aktivna na društvenim mrežama, poslednji post objavila je u novembru 2023. godine, kada je čestitala Kavaliju rođendan.
"Danas je godinu dana od kako si odleteo. A ti si voleo da letiš. Sada letiš svakog dana u mom srcu gde ćeš zauvek biti živ", napisala je Sandra, nakon čega se više nije oglašavala niti se mogla videti u javnosti.
Prema informacijama dostupnim do 2024. godine, Sandra živi u Švedskoj, gde je Kavaliju poklonio privatni otok Stora Rullingen, vredan oko 2,5 miliona evra. Otok se nalazi oko 80 kilometara istočno od Stokholma i opremljen je luksuznom vilom, bazenom i golf terenom.
Iako nije aktivna u javnosti, Sandra Nilson je i dalje u centru pažnje medija zbog svoje veze sa Kavalijem i nasleđa koje je ostavio.
Inače, Kavali i Sandra su se upoznali kada se on razveo od supruge 2010. godine, a zajedno su navodno od 2014. Sa njom je Kavali, kako kaže, našao svoj mir, ona je njegova muza, prava ljubav i ne mare za razliku u godinama.