SVI GLEDAJU U JELENU ĐOKOVIĆ NA TRIBINAMA US OPENA: Sa kikicama i bez šminke, nikad prirodnije nije izgledala

profimedia0803838795.jpg
Foto: Clive Brunskill / Getty images / Profimedia

Dok Novak Đoković igra na US Openu, Jelena ga nasmejana i sigurna gleda sa tribina obučena bez greške. Sa spletenim kikicama i bez trunka šminke, ona nije tipična žena sportiste. Ona je prirodna lepotica i to često govore i svetski mediji.

Za ovu priliku, Jelena je obukla belu haljinu sa cvetnim dezenom, a čitav izgled je upotpunila jednostavnim nakitom.

profimedia0803838795.jpg profimedia0803838795.jpg
Foto: Clive Brunskill / Getty images / Profimedia

Gostujući u jednoj emisiji na našim prostorima, Jelena je priznala da skoro uvek sama sebi stilizuje kosu, sama se šminka i ne koristi parfeme. Umesto njih ona se okrenula ka esencijalnim uljima.

Ona ne koristi hemijske preparate, već kožu neguje na prirodan način, a većina njene kozmetike su ulja poput kokosovog, jojobinog, maslinovog, ili pak ulja od semena maline i kantarionovo.

Pogledajte neka od njenih najlepših izdanja dok prati Novaka sa tribina:

Jelena Đoković je oduvek bila i ostala podrška Novaku Đokoviću, pa tako i na US Openu dok igra protiv Bena Šeltona