GlumacAdam Sandler osvrnuo se na viralnu priču sa TikToka o njemu i njegovoj ćerki Sejdi koja je počela da kruži internetom.
Pedesetdevetogodišnji glumac je razgovarao sa časopisom PEOPLE dok je prisustvovao Međunarodnom filmskom festivalu u Santa Barbari, gde je nagrađen nagradom Maltin Modern Master i tokom razgovora, Sandler je odvojio trenutak da kritikuje ono što je opisao kao potpuno izmišljeni viralni snimak koji kruži društvenim mrežama.
Nazivajući to „glupošću“, komičar je rekao da nije samo čuo za video već ga je i sam gledao — i da nije mogao da veruje šta vidi.
„Uzgred, postoji nešto na internetu što govori o toj gluposti. Čuo sam o ovoj stvari i video sam je, i to je jednostavno ludo“, rekao je.
Sporni TikTok video, koji je u međuvremenu uklonjen, navodno tvrdi da je Sandler dao izjavu o incidentu koji se dogodio u luksuznoj prodavnici torbi u Beverli Hilsu.
Prema viralnoj naraciji, zaposleni u prodavnici je rekao njegovoj ćerki Sejdi da „ne sme da dodiruje“ određene predmete u prodavnici. Priča dalje sugeriše da je, uvređen ponašanjem zaposlenog, Sandler odgovorio kupovinom torbi u vrednosti od 312.000 dolara iz prodavnice.
Ali, prema rečima samog glumca, ništa od toga se nikada nije dogodilo.
„To je samo ta izmišljena, čudna stvar o kojoj me ljudi pitaju“, rekao je Sandler. „A ja sam jednostavno rekao: 'Nikada u životu nisam čuo za ovo.' Ta priča je bila 100% luda i izmišljena, i nijedna reč u njoj nije istinita. To je bila jedna od najčudnijih, najglupljih, 100% izmišljenih stvari. Bilo je veoma čudno.“ Ne znam kako se to dešava.“
Sandler se osvrnuo i na to kako bi njegov život izgledao da se nije bavio glumom. Umesto toga, razmišljao je o tome šta bi se moglo dogoditi da je prihvatio očevu ponudu da radi sa njim kao elektroinženjer.
„Ponekad razmišljam o tome, da sam se složio te godine i da sam otišao da radim za svog tatu, kakav bi mi život sada bio“, rekao je. „Prvo, mislim da bih verovatno još uvek bio u braku sa svojom ženom Džeki. To je sudbina. Ništa to ne zaustavlja. Ali bismo definitivno imali drugačiju kuću. Verovatno, recimo, 10 kupatila manje...“
Adam ima dve ćerke Sejdi (19) i Sani (17) sa suprugom Džeki Sendler.