Kao tajni agent
Melanija i Donald nasmejani i obučeni isto: Ovako izgleda najnovija božićna čestitka iz Bele kuće! (FOTO)
Melanija uživa u ulozi prve dame - dok traje
Autor:
Donald i Melanija Tramp pozirali su za finalnu božićnu čestitku iz Bele kuće, obučeni isto - u crni smoking i belu košulju.
Prva dama je tvitovala pomenutu čestitku u petak, a slika prikazuje nasmejan par koji pozira u svom okićenom domu.
Izgleda da je Melanija ove godine ušla u praznično raspoloženje, uprkos snimku koji je procureo a na kome se može čuti prva dama koja kaže "koga briga za je**** božićne ukrase."
Dekoracija Bele kuće je njen finalni posao kao prve dame, pre nego što svoju ulogu preda Džil Bajden u januaru.
Inače na pomenutom snimku koji je pustila njena saradnica, može da se čuje
Melanija koja kaže:
"Kažu da sam saučesnik. Ja sam ista kao on, ja ga podržavam. Ne govorim dovoljno, ne radim dovoljno na poziciji na kojoj sam. Radim na božićnoj dekoraciji, a koga je*** briga za božićnu dekoraciju? Ali mora to da se odradi, zar ne?"