Supermodeli

Kakve kupaće kostime biraju supermodeli: Modni trendovi za leto 2018! (FOTO)

Ako ste u potrazi za savršenim kupaćim kostimom ovog leta, možda bi vam u tome mogli pomoći upravo supermodeli.

Trendovi 17.06.2018. - 14:14h Autor: elle.rs
Emili Ratajkovski, Foto: Profimedia

Emili Ratajkovski i Kandis Svanepel neumorno na Instagramu reklamiraju sopstvene linije kupaćih kostima, dok Alesandra Ambrozio, Kendal Džener, Bela Hadid i druge poznate manekenke jednostavno dele fotografije s odmora koje nam takođe služe kao inspiracija, piše Elle.rs.

 

Kako nositi kupaći kostim u trudnoći najbolje zna Šanel Iman, dok je Lili Aldridž savršen primer kako da ovog leta nosite retro modele kupaćih kostima. U nastavku otkrijte kako 14 supermodela ovog leta nosi kupaće kostime:

 

Bar Rafaeli

 

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Kendal Džener

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Šanel Iman

 

A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on

Džordam Dan

 

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

Sara Sampaio

 

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Romi Strid

 

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Džoam Smols

 

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on

Bela Hadid

 

A post shared by (@bellahadid) on

Emili Ratajkovski

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Lili Aldridž

 

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

Kandis Svanepoel

 

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

Alesandra Ambrozio

 

Pratite Stil magazin na facebook:
https://www.facebook.com/Stil.kurir.rs