Osmi dan prve kraljevske turneje vojvode i vojvotkinje od Saseksa počeo je na ostrvu Fidži u Okeaniji.
Megan Markl i princ Hari dočekani su uz sve moguće počasti, i tradicionalni pozdrav - klečanje pred njima.
Takođe tradicionalno, ostrvljani su i zaklali i ispekli divlju svinju i prineli kao žrtvu u čast posete kraljevskog para.
Za ovu priliku, Megan je odabrala elegantnu belu haljinu do ispod kolena, uz koju je ponela beli šeširić, crne cipele sa nižom štiklom i crnu klač torbicu.
Iako je u drugom stanju, vojvotkinja je sve svoje izvršavala sve svoje obaveze nasmejana i raspoložena, ne ostavljajući supruga samog na prvoj zajednčkoj kraljevskoj turneji.
Ipak, da ne bi previše rizikovala, Megan se udobno smestila u stolicu i zajedno sa zvaničnicima Republike Fidži posmatrala uzbuđene ostrvljane koji su donosili poklone za popularni kraljevski par.
Dočekani uz sve moguće počasti