Naš najveći heroj ovih Olimpijskih igara Davor Štefanek više puta je isticao koliko mu znači bezrezervna podrška emotivne partnerke, pa ne čudi što je ona s uzbuđenjem čekala Davorov povratak iz Brazila, piše Story.rs.
Iako su proteklih dana bili razdvojeni, Dolores je svom dragom svakodnevno pružala javnu podršku, pa je njen profil na društvenoj mreži Instagram bio ispunjen Štefanekovim fotografijama i navijačkom atmosferom.
Ona je putem ove društvene mreže pozvala Davorove fanove na slavlje u dom porodice Štefanek u Subotici.
Ipak, najviše je oduševila Davorove obožavaoce kada je objavila fotografiju za koju je pozirala u duksu s natpisom podrške najboljem svetskom rvaču.
Kada pogledate njene fotografije, biće vam jasno zbog čega je Davor pao na Doloresine čari: ona je prava prirodna lepotica, čiji bi osmeh motivisao i osnažio svakoga.
Pogledajte snimak s Davorovog dočeka na beogradskom aerodromu: